KURUMSAL

MEÇSAN MAKİNA VE SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.
1998 Senesinde Necdet İTMEÇ ve ortakları tarafından kurulan Meçsan Makina Sanayi ve Yedek Parça Ticaret kısa sürede sektörde kendisine haklı bir yer edinmiştir.
Meçsan Makina; ekip olarak firmaların çözüm ortağı olup, güvenilirliği ve kaliteyi hedef almıştır. Dünya'da ve Türkiye'de konularında lider firmaların ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.
Amacımız, kalitemizden ödün vermeden ürün yelpazemizi genişletmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermeye çalışmaktır.

Sektöründe iş anlayışı ve hizmet kalitesi ile marka olmayı hedefleyen Meçsan Makina, siz değerli müşterileri ile birlikte büyümektedir.
Meçsan Makina Sanayi, 1998 den beri sanayi, yedek parça, hırdavat malzemeleri sektöründe 1800'ün üzerinde ürün çeşidiyle, 1000'in üzerinde müşteri portföyü ile sınırsız hizmet anlayışıyla köklü ve deneyimli bir kurumdur. Meçsan Makina Sanayi, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini yakaladığı modern çizgisiyle karşılamak çabasındadır.
Ürünler ve teknik bilgiler konusunda donanımlı olmaları yanında, piyasa tecrübesine de sahip yetkililerimiz, hem ofisimizden, hem mobil tüm iletişim imkanlarımız ile, aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda gerekli olan bilgi, analiz, döküman ve tavsiyeleri takdim etmekten memnuniyet duyacaktır. Satış organizasyonumuzda müşteri satıcı ilişkisi değil, çözüm ortağı olarak çalışmayı ön planda tutarak sizlere hizmet veriyoruz.